Changzhou ShengHeng Makineri dizajn profesional dhe prodhimin e pajisjeve të makinerive shkumë
中文

Rreth nesh

Changzhou SHENGHENG MAKINERIA CO., LTD

makineri ChangZhou ShengHeng kryesisht prodhon të gjitha llojet e makinave shkumë (makinat sfungjer), të tilla si makina horizontale vazhdueshme shkumë, makina vertikale vazhdueshme shkumë, makina grumbull shkumë, makina vertikale prerjes, makina horizontale prerjes, karusel prerja makina, fletë makinat e gjata shkumë prerjes, lëkurë makina, makina mërzitshëm, profili makinat e prerjes, CNC kontur prerje makina ...

ShengHeng Makineri

Credit vjen nga cilësia, duke kërkuar përpara për vizitën tuaj, ne do të bëjmë çmos për të shërbyer ju

Na kontaktoni
WhatsApp Online Chat!