Changzhou ShengHeng Makineri dizajn profesional dhe prodhimin e pajisjeve të makinerive shkumë
中文

Na kontaktoni

Changzhou ShengHeng Machinery co., Ltd

Adresë

Fshati Changzhou City North Wei Hexing Industrial Park China 

E-mail

sales1@czsh-machine.com

telefon

Sales: +86 13222505697

Mbështetje: +86 13912337992

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!