Changzhou ShengHeng Makineri dizajn profesional dhe prodhimin e pajisjeve të makinerive shkumë
中文

Manual Contour Prerje Machine

Përshkrim i shkurtër:

Specification (with suction equipment) Model SHMC-A Cutting Length  1500mm Cutting Width 1200mm Cutting Height 650mm Wire Length 6900mm Total Power 3.2w Machine Weight  1000kg Machine Size  L3000*W2500*H1000


Detail Product

Specifikim ( me thithje  pajisje)

model

SHMC -A

prerje Length 

1500mm

Prerje Gjerësia

1200mm

prerje Lartësia

650mm

Wire Length

6900mm

Fuqia totale

3.2w

Machine Pesha 

1000kg

Machine Size 

L3000 * W2500 * H1000


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!